Volente 8mm Hinge Bath Screen 850 x 1500mm Easy Clean – Silver
Easy clean glass
8mm Tempered glass
Original price was: £268.80.£174.72Current price is: £174.72. Inc VAT
Description
Additional Information
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Guarantee | 12 Months |
| Range | Volente |
| Product Code | 58.703 |
| Dimensions | 850 x 8 x 1500mm |
| Main Material | Tempered Glass |
| Main Colour | Chrome Profiles |
| Weight | 28000 g |
| Length | 850 mm |
| Height | 1500 mm |
| Depth | 8 mm |
| GTIN | 5.05528E+12 |

