Volente 6mm Hinge Bath Screen 850 x 1500mm Frosted – Silver
Easy clean glass
Frosted Glass
6mm Tempered glass
Original price was: £222.00.£144.30Current price is: £144.30. Inc VAT
Description
Additional Information
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Guarantee | 12 Months |
| Range | Volente |
| Product Code | 58.704 |
| Dimensions | 850 x 6 x 1500mm |
| Main Material | Tempered Glass |
| Main Colour | Chrome Profiles |
| Weight | 22000 g |
| Length | 850 mm |
| Height | 1500 mm |
| Depth | 6 mm |
| GTIN | 5.05528E+12 |

