Volente 1250mm 1 Fixed And 4 Folding Panels Right-Hand – Silver
Easy clean glass
6mm Tempered glass
Original price was: £550.80.£358.02Current price is: £358.02. Inc VAT
Description
Additional Information
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Guarantee | 12 Months |
| Range | Volente |
| Product Code | 58.711R |
| Dimensions | 1250 x 1400 x 6mm |
| Main Material | Tempered Glass |
| Main Colour | Chrome Profiles |
| Weight | 30000 g |
| Length | 1250 mm |
| Height | 1400 mm |
| Depth | 6 mm |
| GTIN | 5.05528E+12 |

