VOLATO 60cm floor standing washstand – Matte Black
5 Year Warranty
Original price was: £839.00.£587.30Current price is: £587.30. Inc VAT
Description
The VOLATO collection has expanded to feature matte black steel washstands.
This truly unique and modern floor standing washstand features a towel bar and tray to provide storage facilities, making it a perfect option for quirky and contemporary projects.
We recommend the INDIGO 60cm washbasin.
*Washbasin to be purchased separately
Additional Information
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Guarantee | 5 Years |
| Range | VOLATO |
| Product Code | VOL060F.MB |
| Main Material | Stainless Steel |
| Main Colour | Matte Black |
| Width | 615 mm |
| Height | 850 mm |
| Depth | 430 mm |
| GTIN | 5.06058E+12 |


