Sherwood Original 1700mm Front Bath Panel
Original price was: £145.20.£94.38Current price is: £94.38. Inc VAT
Description
The latest vinyl wrapped technology is used to produce an extremly tough panel with colour matching guaranteed throughout the co-ordinated products. Universal 18mm seats are available to complement, available with soft close hinges.
Additional Information
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Range | Sherwood Original |
| Product Code | 34.0043 |
| Dimensions | Height: 450-575mm, Length: 1700mm, Width: mm |
| Main Material | Vinyl Wrapped MDF |
| Main Colour | Natural Oak |
| Weight | 12000 g |
| Length | 1700 mm |
| Height | 575 mm |
| GTIN | 5.05528E+12 |

