Plain Infill Panel 30 x 81cm
Original price was: £105.60.£68.64Current price is: £68.64. Inc VAT
Description
Additional Information
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Guarantee | 2 Years |
| Range | Bonito |
| Product Code | 1.042 |
| Main Colour | White |
| Weight | 1000 g |
| Width | 810 mm |
| Height | 300 mm |
| GTIN | 5.05528E+12 |

