Margravine Freestanding Bath 1660 x 730 x 570mm Including Waste – Grey
195 litre water capacity
Double skinned 4mm acrylic
Supplied with white waste fittings & slimline slotted overflow
Original price was: £1,143.60.£743.34Current price is: £743.34. Inc VAT
Description
Additional Information
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Guarantee | 5 Years |
| Range | Margravine |
| Product Code | 33.0002 |
| Dimensions | Height: 570mm, Internal depth: 435mm, Length: 1660mm, Width: 730mm |
| Main Material | Double Skinned 4mm Thick Acrylic |
| Main Colour | Grey |
| Weight | 38000 g |
| Length | 1660 mm |
| Width | 730 mm |
| Height | 570 mm |
| GTIN | 5.05652E+12 |

