Kartell K-VIT Astley 800mm End Panel Matt White
Made in the UK
Matt finish
Original price was: £79.00.£48.19Current price is: £48.19. Inc VAT
Description
Additional Information
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Guarantee | 5 Years |
| Range | Astley |
| Product Code | FUR514AS |
| Main Colour | Matt White |
| Weight | 6500 g |
| Length | 780 mm |
| Width | 30 mm |
| Height | 580 mm |
| GTIN | 5.05568E+12 |

