Charlton Freestanding Bath 1650 x 740 x 565mm Including Waste – Grey
205 litre water capacity
Double skinned 4mm acrylic
Supplied with white waste fittings & slimline slotted overflow
Original price was: £1,161.60.£755.04Current price is: £755.04. Inc VAT
Description
Additional Information
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Guarantee | 5 Years |
| Range | Charlton |
| Product Code | 33.0008 |
| Dimensions | Height: 565mm, Internal depth: 428mm, Length: 1650mm, Width: 740mm |
| Main Material | Double Skinned 4mm Thick Acrylic |
| Main Colour | Grey |
| Weight | 40000 g |
| Length | 1650 mm |
| Width | 740 mm |
| Height | 565 mm |
| GTIN | 5.05652E+12 |


