1700x450mm bath panel & plinth Matte White
5 Year Warranty
Original price was: £188.00.£131.60Current price is: £131.60. Inc VAT
Description
AGUA MAISON not only has a collection of single ended and double ended baths, but to finish off your bath we have a vast selection of bath panels to match.
If you’re looking for a modern finish to your bathroom, opt for this matte white bath panel to complete your bathroom look. It will match our MATTEO, AUSTEN, FRONTIER, HYDE, and PRAGUE furniture ranges.
The 700mm end panel is also available.
Additional Information
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Guarantee | 5 Years |
| Range | AGUA MAISON |
| Product Code | BP170.MW |
| Main Material | MDF |
| Main Colour | Matte White |
| Width | 1700 mm |
| Height | 450 mm |
| Depth | 31 mm |
| GTIN | 5.06058E+12 |


