1400x785mm square hinged bath screen
10 Year Warranty, 12 months for seals and metallic parts
Original price was: £314.00.£219.80Current price is: £219.80. Inc VAT
Description
AGUA MAISON square & hinged bath screen 140 x 72..
Glass – 5mm.
Dimensions – 1435 mm (h) x 720 mm (w).
Additional Information
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Guarantee | 10 Years |
| Range | AGUA MAISON |
| Product Code | S2852 |
| Main Material | Aluminium, Glass |
| Main Colour | Transparent |
| Width | 784 mm |
| Height | 1407 mm |
| Depth | 6 mm |
| GTIN | 5.06048E+12 |


