1 1/4″ round clicker slotted waste – Brushed Brass
5 Year Warranty
Original price was: £82.00.£57.40Current price is: £57.40. Inc VAT
Description
Add the finishing touches to your bathroom with this brushed brass slotted clicker waste.
*For basins with overflow
Additional Information
Additional information
| Brand | |
|---|---|
| Guarantee | 5 Years |
| Range | WASTES/ACCESSORIES |
| Product Code | WA001.BB |
| Main Material | Brass |
| Main Colour | Brushed Brass |
| Width | 60 mm |
| Height | 87 mm |
| Depth | 60 mm |
| GTIN | 5.06058E+12 |


